Köpek Maması

Sibirya kurdu yavrumuz var mama önerilerinde bulunabilir misiniz? Nd güzel fakat bütçemize ağır gelecek mama farklı önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

11 CEVAP

septikbaykus

Valla selinay o fıstık ucuz mamayla beslenmez :) nd yine ucuz acana al diyeceğim ama.

Evet haklısın ama bütçeyi zorluyor maalesef alternatif olarak ne olabilir :)

septikbaykus

Golosiye baksana bi ?

Baktım aldığımız yerde felicia verdi şuan onu kullanıyoruz. Golosi yada bu mamadan devam etmeyi düşünüyorum.

septikbaykus

Golosi feliciadan daha iyi. Bide aldığınız bebek çok güzel ya kötü mama vermeyin ona :(

Teşekkürler :) bitsin daha sonra golosi deneyelim o zaman :)

septikbaykus

Araştır o arada ama tabi. Fiyat / kalite oranı tıpkı matisse gibi iyi bi marka golosi

tamam teşekkürler :)

Güncel

DumanKaymaz

Ben de 2 tane alman kurdu yetiştirdim ve tavsiyem yavruyken en iyi mamayı almanız tüy boy kilo kemik vb gelişimi için pro plan veya royal canin tarzı bir şey öneririm onun dışında et yediiğiniz zaman ekstra olarak verebilirsiniz ya da kemik suyu kaynatıp aldığınız daha düşük kaliteli mamayı onun suyuyla verirseniz daha iyi olur

Teşekkürler