Köpek Otel Veya Pansiyonu

dksahmat

arkadaşlar 18 agustosda samsun a gidicez esim le esimin ameliyatı var 10 gün falan yatış yapıcak buse zarfında köpek imi bırakıcak güvenilir ve uygun bi yer arıyorum.
söyle bi sıkıntımda var köpek im hamile ve o tarihde dogumuda olucak ona göre tecrubeli bi yer arıyorum bikaç yerle görüştüm hamile kabul etmiyor lar bu tür kabul eden yer biliyormusunuz ?

4 CEVAP

Ada-poncik

Bence bir veterinere bırakın

Muzeyyennb

O güne kadar bakabilecek bir tanidiginiz yok muu acaba? rica edin birisine bakmasi için :)

Mayis1

O gibi yerler hepsi için geçerli olmayabilir ama güvenilir olamayabiliyor. Köpeğinizin saldırmayacağı ve her gün gelip en azından mamasınj ve suyunu verecek hiçkimse yok mu?

felishuman

Instagramdan Nilgün Bodur’u takip ediyorum sık sık köpeklerini otele bırakıyor ama hangi otel olduğunu hatırlamıyorum. Girip hesabını bir inceleyin belki işinize yarar storylerinden anladığım kadarıyla iyi bir otele benziyor