Sanırım Depresyonda

lilebia

Daha önce 4 kedi besledim. Mishka benim 5. kedicigim. hepsinin parazit aşıları sonrası hallerini biliyorum. Bugun sorduğum sorunun ardından düzelip duzelmedigine bir baktım. Simdi sakinleşti ama sanırım bira fazla sakin. 3 saate yakındır bir köşede yatıp uyuyor. ben önüne yemek koymadıkça gidip yerinde yemiyor. baygın baygın bakıyor. Icim parçalandı. Sizce onu kendi halinde mi birakmaliyim?

4 CEVAP

00ozlm00

Eğer üst üste fazla aşı yapıldıysa genellikle görülür.Yaklaşık 1-2 gün sürer hemen telaş etmeyin:D

lilebia

Ana yüreği diyor, telâşımı mazur görmenizi diliyorum :D @00ozlm00

00ozlm00

Sizi çok iyi anlıyorum:)

esmbrk33

olabilir bir piskoloğa gütür