Kedi Tüyü Sorunsalı

00ozlm00

Kedilerimin tüyleri sadece mevsim geçişinde değil normaldede çok dökülüyor.Taradıkça daha da dökülüyor.Daha önce bu siteden papayalı bir malt almıştım tüy ve deri sağlığı için o çok az da olsa iyi gelmişti arkadaşlarımda hap öneriyor işe yarar mı yaramaz mı bilmiyorum fakat acil yardıma ihtiyacım var mama konusuna gelince sadece proplan kısırlaştırılmış kedi maması verebiliyorum çünkü daha önce kedilerim mama değiştirdiklerinde 1 ay boyunca kanlı ishal oldular bir daha mama değiştirmeye cesaretimiz kalmadı kedilerimden birisi güçsüz olduğu için ölmesinden çok korktuk e haliyle proplanın içinde tavuk var bu durumda sizden en çok ilaç olarak bilgiye ihtiyacım var vetim pek işe yaramadığını söylesede kullanan arkadşlarım aksini söylüyor.

3 CEVAP

Yediklerine dıkkat edın tavuk ve tavuk urunlerı genelde tuy dokmesine sebeb oluyor belkıde cok stres altında da hıssedıyor olabılır

00ozlm00

@MelikeYusufDemirbag size katılıyorum görüşleriniz için teşekkür ederim.Öncellikle kedilerimin stres altında hissetmesi için bir sebep yok çok özgürler istedikleri zaman dışarda istedikleri zaman içeriye geçiyorlar tavuk konusunda haklısınız somonluya geçtim.

00ozlm00

@MelikeYusufDemirbag size katılıyorum görüşleriniz için teşekkür ederim.Öncellikle kedilerimin stres altında hissetmesi için bir sebep yok çok özgürler istedikleri zaman dışarda istedikleri zaman içeriye geçiyorlar tavuk konusunda haklısınız somonluya geçtim.