Merhaba, Bugün Sahiplendigim 1 Yaşındaki Shorthair İ Sevemiyorum

GumsGums

Gümüş 1yasinda aldığım kişi 1 ay önce sahiplenmiş evdeki erkek kedisine eş olsun diye fakat 1 kere bile elleyemedim dedi bugün almaya gittiğimde çok şaşırdı çünkü ben sevebildim fakat çok korkuyorum patilerine kesinlikle elletmiyor ve tırnaklarını geçirip ısırıyor

2 CEVAP

met5679

Stresli farkli bir ortamda ondan dolayi

Elifmuzeyyen

Alisacaktir yeni bir ortama girdiğinizde hemen kendinizi ortamda rahat hissedebiliyor musunuz? Biraz zaman taniyin