Kedinin Eve Alışması

Merhaba uzun süredir bir kedi istiyordum ve sahiplendim ancak bana hep hırladı tuvaletini yapmadı yemek yemedi su içmedi sizce bu ne kadar sürer ? Daha önce de sahiplenmiştim o kedi bir kaç saat sonra saklandığı yerden çıkmıştı. Kedi annesinden ayrılalı çok oldu ve erkek

1 CEVAP

SEYMADUMAN

çeşitli oyuncaklar vs ile size alışmasını ve sizinle oynamaya alıştırabilirsiniz. ayrıca eski yerindeki düzeninden çok farklı bir hayat tarzı sunmanızı tavsiye etmem ki bazı kediler sevilmeyi sevmez ve kendi isterse zaten size geleceğini düşünüyorum.