Kuduz Asisi Sonrasi İltihapli Kusma Mama Yememe İshal

Veranifer

Arkadaslar 3.5-4 aylik kopegimizi 3 gun once kuduz asisi vuruldu ondan sonra biraz halsizdi vucut isisi yuksekti asidan sonra normal olur dedik ama son 3 gundur ishal normalden cok daha fazla kaka yapiyor bugun yanina gittigimizde mamasini yemedigini gorduk normalde ac olmadigi zaman olmayan yavrunun mamasini yememesi garip geldi ve yerde kahverengi sar i civik bir sey gorduk kustugunu dusunuyoruz daha once birkac kere mamasini cok hizli yedigi icin kusma olmustu ama bu sekilde olmamisti birde veterinere gitmeden kakasini yemisti abimgil sordugunda kakasini temizlediginizi gorurse yiyebilecegini soylemis ama benim bildigim vitamin eksikliginden oluyor acaba veterinerin dedigi dogru mu normal mi bu yasananlar yoksa baska bir yere mi gitmeliyiz

1 CEVAP

Veranifer

Internette pirinci haslayip ilik suyla karistirip lapa haline getirip verin diyorlardi ishal icin ama onu yemedi hasladigim pirinci direk verdigimde yedi bir arkadasim haslanmis pataes dedi onu da deniyecegiz baska tavsiyeleiniz var mi asi sonrasi kusma istahsi,lik normal mi acaba