Kedim Lavaboya Tuvaletini Yaptı

Zeytinlicorek

1,5 yaşındaki dişi kedim (kızgınlık döneminde şu an) mutfak lavabosuna gidip tuvaletini yapmış. Daha önce hiç yapmamıştı, tuvaleti de temiz. Sizce neden yapmış olabilir, kızgınlık dönemiyle bir ilgisi var mıdır? Ve bir daha başka bir yere yaparsa ne yapmalıyım?

9 CEVAP

KediliBaba

ne güzel işte ! şükredin.

burda biri yatağıma yapıyor diyoırdu düzenli olarak hemide kaka :)

KediliBaba

Hayır bence daha iyi akar gider hem kum gitme hemde temizliği kolay olur :) şaka bir yanada alışmaz merak etmeyin belki kapalı kalmıştır minnoş kirloş :)

00ozlm00

Erkeklerde benim oğluşuma olmuştu koku bırakma durumu var dişi kokusunu alsın diye dişide oluyormu bimiyorum ama benzeri olabilir çiş püskürtme deniliyor.Bi diğer durum ise ilgisizlik kediler ilgilenmediğinde kumu dışında herhangi bir yere küçük tuvaletini yapar

Zeytinlicorek

Bu arada belirtmedim ama küçük tuvaletini yapmış

Zeytinlicorek

Evet, iyi ki başka bir yere yapmadı ama alışırsa kötü.

00ozlm00

Erkeklerde benim oğluşuma olmuştu koku bırakma durumu var dişi kokusunu alsın diye dişide oluyormu bimiyorum ama benzeri olabilir çiş püskürtme deniliyor.Bi diğer durum ise ilgisizlik kediler ilgilenmediğinde kumu dışında herhangi bir yere küçük tuvaletini yapar

KediliBaba

bak bu ihtimalde var doğru .

Zeytinlicorek

Teşekkürler, umarım bir daha yapmaz. :)

KediliBaba

umarım başka yere yapmaz!