Lütfen Acil Cevap Verin

Nazlisss

Kedim bu sabah saat 9 gibi kısırlaştırıldı ve şuan elleri ve ayakları soğuk sizce normal mi birde narkoz un etkisi geçtikçe ayağa kalkmaya çalışıyo kalkmasına izin veriyim mi

5 CEVAP

Gul36

İzin verin ama siz de yanında olun mutlaka. Belki tuvalete falan gitmek istiyor olabilir. Benimki eve geldiğimizde hemen dolaşmak istemişti. Tuvalete gitti, mama yediği yere gitti. Boyunluğu olduğu için hep duvar kenarından yürüyordu. :D Hatta bir süre sonra radyatörlere, yatağa falan zıplamak istedi ama yapamadı tabii. Ardından da sakinleşip uyudu ama bu döngü gece boyu devam etti. El ayak soğukluğu da muhtemelen narkoz etkisidir.

bence bir veterinere götürün

Scot

Komikmisin cocugun daha demin en iyi kedi irki nedir diye sormustun.ne ara profesor oldun.26 yasinda oldugundanda suphedeyim.biraz cöz bu siteyi ondan sonra kullan bence.arka arkaya yazmissin