Çok Acil Ücretsiz Kedi Kısırlaştırma Nerde Yaptırbilirim ?

Evimde kıyamayıp aldığım iki kedim var birde apt alt bodrumda anneleri ölen şırıngayla beslediğim yavrularım var ve büyüdüler , lakin apt kısırlaştırmadığım taktirde atacaklarını söylüyorlar ve korkudan bir yere gidemez oldum kısırlaştırırsam hatta yer bile yapılmasına bahçede müsade edilecek onlara ev yapıp koymam bile önerildi ama asla yavrulamasını istemiyorlar eve de alamıyorum benim canavarlar katlettlettiler 3 hafta aldım alışırlar diye mumkun değil benim bir tanesi aşırı kıskanç ve hırslı aldım nasıl saklayacağımı bilemedim. Şimdi yavruların ikisi büyüdü ve dişi bana lütfen acil bir yer önerin zira 3 yavru daha var arkadan kısırlaşacak benim evdekiler kısırlaştı zaten. Aşağıdaki yavruları kısırlaştırmalıyım. Belediye yapıyor ama eylikdüzünde sonra onlar başka yerlerde bırakıyorlarmış aynı yere bırakmıyoruz dedi ben nasıl bulacam sonra kalaırsa sokakta yşıyamaz evin alt bodrumunda baktım onlara sokak bilmiyorlar ki bir kere çıkardım helak oldu hemen döndük geri acil yadım

3 CEVAP

Gul36

Şırıngayla beslediğiniz yavrular mı kısırlaştırılıcak, ben mi yanlış anladım? Kaç aylık bu yavrular acaba?

Gul36

Pardon, büyüdüler yazmışsınız. Belediyenin kısırlaştırma işlemi süresince siz de orada olsanız? Ertesi gün almayı teklif etseniz mesela?

met5679

Belediye telefonla arayin hayvan barinaghi bu sartla sokak hayvani aldigi yere birakilmali