Kedi Bakımının En Zor Yanı Nedir?

KediliBaba

Anket

Dökülen tüyler
(10 oy)
İstemiyerekte olsa tırmık izleri
(3 oy)
Masrafları(mama,kum,vet)
(12 oy)
Kum kabının ağır kokusu
(3 oy)
Toplam (28 oy)

Arkadaşlar kedi beslemenin en zor tarafı nedir sizce?

7 CEVAP

zuhall

Hasta olmasi..

Maddi acidan zorlayici tabi ama maneviyati cok daha zor..:( Sonucta konusamiyor derdini anlatamiyorlar ve acilarina care olamamak insani yiyip bitiriyor. Bir de calisan insanlar bu konuda daha zorlaniyorlar tabi.

herautte

Tabiki zorlukları var, ama sonuçta bunları göze aldığım için benimle birlikte kızım, benim için en zor yanı yatağa girdiğimiz zaman gelip ayaklarımı ısırması serserinin onuda oyun amaçlı yaptığını biliyorum :)

KediliBaba

Ankete oy verirseniz net bir şey çıkıcaktır sonuç olarak.

dollfacepersian

İki kedimde hiç tırmalamiyor istekli yada istemeden. Tüy dökümü oğlumda çok oluyor ama alıştık artık yıllardır, kızımın kumu biraz ağır kokuyor ama sorun değil. Ankette olanlardan en çok masraf zorluyor ama en önemlisi @Zuhall' in dediği gibi hastalık vb. şeyler bence, oğlum 5 gün önce kanlı ishal şeklinde tuvaletini yaptığında öleceğimi sandım, veterinerde beklerken nefes darlığı çekiyordum. Çok şükür test sonucu temiz çıktı ve şimdi iyi. Genel olarak bence en zoru bir cana en iyi şekilde bakma sorumluluğu diye düşünüyorum

Kjw

Hiçbiri desek olmuyor mu

Kjw

Benim için bir zorluğu yok çünkü ama masrafları seçtim, çünkü diğerleri benim için sorun değil. Fazla tüy dökmüyoruz, hiç tırnak yemedim, kedilerim sakin akıllı uslu tipler. Kumumuzda kokmuyor

KediliBaba

şıkları yazarken ansızın ölmeleri yazıcaktım ama sonra düşündüm herkes onu işaretler haklısınız.