Econature Kedi Maması.

senpaitej

Econature kedi maması hakkında ne biliyorsunuz? 4 aylık kedim için, çok beğenerek yiyor diye bu markayı kullanıyorum. Pet shopdan açık olarak alıyorum. Kaliteli markaysa devam edeyim yoksa Bonacibo markasına geçmek istiyorum. Yaş mama olarak da Pro line kitten tavuklu kullanıyorum. İyi midir?

4 CEVAP

senpaitej

Teşekkürler, ne kadar az tahıl o kadar iyi sanırım. Besin değerlerine bakıp bi mamada karar kılarım o halde

Gul36

Matisse Kitten'ı inceleyebilirsiniz bir de.

KediliBaba

siz mamaların içeriğine bakın yüzde kaç et var yüzde kaç tahıl var(mısır bugday pirinç soya pancar küspesi) eti çok tahılı olabildiğince az alın mamayı bu mamaları seçtiğinize göre uygun fiyatlı olmasını talep ettiğinizi düşündüm yoksa tahılsız mama tercih etmek en iyisi arada tavuk haşlayıp verin kuru mamaların içeriğinde et az genelde.

herautte

10 günlük bir anne olarak 2 aylık kedime şuan tavsiye üzerine Felicia yavru kedi maması veriyorum bende ilk olarak petshoptan açık aldım, ama açık mamaya karıştırma yaptıklarını öğrendim ve artık kapalı kullanacağım ama hala hangisi iyi hangisini kullansam onun için iyi olur bilemiyorum.. sanırım kediden kediye de değişiyor bu durum :)