Kedim Koltuklari Tirmaliyor

cakil19921

Tirmalama tahtas var ama yinede koltukari tirmaliyot beden

19 CEVAP

cakil19921

Aldigim halde ikisini kullaniyo

Benim kedim bütün yatakların derilerini tırmaladı deri kalmadı içine kadar girdi ve bu huyunu bırakmıyor.

rahsann

normaldir zamanla gecer

tuzluk_arch

3 aylıkken ailemize katılan Şila ne zaman bir yerleri tırmalamaya yeltense yavaşça alıp patilerini tırmalama direğine dik olacak şekilde yerleştirdim. Böylece orayı tırmalaması gerektiğini 1 hafta gibi kısa bir sürede öğrendi. Şu an 10 aylık ve hiç bir sorun yaşamıyorum. Siz de deneyebilirsiniz.