Kedim Koltuklari Tirmaliyor

cakil19921

Tirmalama tahtas var ama yinede koltukari tirmaliyot beden

19 CEVAP

Heiter

Bizimki de koltuğu tırmalıyor hâlâ. Tırmalama tahtası da duyuruyor yerinde. Durumu kabullendik biz. Her kedi sahibi gibi biz de halı, koltuk, perde gibi şeylerden geçtik çoktan :D

Bilgeylmz

Gayett normal. Butun kediler gerinmek icin yaninda duran şeyleri tirmikliyorlar

Seraserb

Bir sure sonra birakacaktir. Benim oglum dikkatimi cekmek icin gozume baka baka deri koltuklarimi tirmalardi. Artik hevesi gitti. Ama koltuklar da

cakil19921

Tsk normel oldugunu anladm simdi

SEYMADUMAN

belki kedi tırmanma duvarları eşyalarınıza zarar vermesini biraz olsun engelleyebilir.

SEYMADUMAN

belki kedi tırmanma duvarları eşyalarınıza zarar vermesini biraz olsun engelleyebilir.

SEYMADUMAN

belki kedi tırmanma duvarları eşyalarınıza zarar vermesini biraz olsun engelleyebilir.

SEYMADUMAN

belki kedi tırmanma duvarları eşyalarınıza zarar vermesini biraz olsun engelleyebilir.

SEYMADUMAN

belki kedi tırmanma duvarları eşyalarınıza zarar vermesini biraz olsun engelleyebilir.

sudemehmet

aynen kedi tırmanma iyi ondan alırsanız

esmbrk33

koltuklara kedilere zarar vermeyen kedi kovucular sıkabilirsin veya kedi tırmalama çubuğu al

LoveAnimals

koltuklara kedi kovucu sık ilk denemelerde etkisini gösterecektir.

esmbrk33

koltuklara kedilere zarar vermeyen kedi kovucular sıkabilirsin veya kedi tırmalama çubuğu al

esmbrk33

koltuklara kedilere zarar vermeyen kedi kovucular sıkabilirsin veya kedi tırmalama çubuğu al

KediliBaba

kedileri çok fazla yönlenmdiremezsiniz dünyayıda alsanız yine tırmalamaya devam edebilir benim kanepeler bitik :)