Kedim Evde Yalnız

seymavc

Kedim 2 hafta evde yalnız kalıcak arkadaşım her gün gidip yarım saat kontrol edicek ama yalnız evde yapabilir mi? Daha öncesin de evde yalnız 2-3 gün duruyodu ama artık kısırlaştırdım psikolojisi bozulur mu?

10 CEVAP

Scot

Bende 2 gün bıraktım.gelince kucagıma atladı sevdşm felan ama kucagım tüy doluydu strese girmiş geralde tüy döktü baya.ama mecbur kalınca bırakıyoruz

Heiter

Yanınızda götürmeniz daha stresli olacak emin olun. Ben yakın zamanda kedimle seyahat etmek zorunda kaldım. Hiç bu kadar tüy döküp korku içinde nefes nefese kalmamıştı. Tek bir avantajı var, o da aklınızın arkada kalmaması. | Arkadaşınıza güveniyorsanız, evde kalması daha iyi. Arkadaşınızın bir işinin çıkmasına karşı arayabileceğiniz başka biri daha olursa çok iyi olur. Seçim sizin yani.

Bence piskolojısı bozulur fakat kediden kediye değişir ben kedimi 2 saat evde tek bıraktıgımda küsüyor aglıyor trıp atıyor kucamdan ınmıyor bolca ısırıyor yanınız da goturme ıhtımalınız yokmu arkadasınızi kediniz tanıyor mu korkabılır ürkebılir

Heiter

İllaki etkilenecek. Muhtemelen de size küsmüş olacak. Pansiyon ile ilgili burada hiç olumlu yorum okumadım. Mecburiyetten kalacak sanırım ama bir daha düşünün derim.

sudemehmet

Bence sorun olmaz

Sutunannesi

Bende arkadaşımın 1 hafta evde kalan kedisine 1,2 günde bir bakmaya gidiyordum. Onlar kedilerine çok güveniyorlardı ve cam kapı pencere balkon açık gitmişlerdi. Ama kedilerine bir şey olmadı ben her gün gidiyor mamasını suyunu tazeliyor birde tuvaletini temizlyordum. Onun dışında zaten kendini falan elletirmiyordu ben yapılacak şeyleri yapıp çıkıyordum. Arkadaşım gelince sormuştum hani nasıl karşıladı sizi vs diye çok özlemiş hemen kucağımıza atladı fakat sonrs bize küsmüş gibi tavırlar sergiledi demişti. Zaten küsme vs çok normal kalamayacaklar diye bir şey yok ama tabi sağlıklı değil bence. Mecbur kalınınca yapacak bir şey yok. Ben bu aralar devamlı hastanede bulunmak zorunda olduğum için kedim sabahtan akşama kadar tek geliyor öğlenleri mama koymaya Vs geliyorum ama akşam eve geldiğimde bana küsmüş oluyor.

lilebia

arkadaşınızın ilgili olacağını düşünüyor, kedinizin her türlü ihtiyacını karşılayacağını eminseniz pansiyon falan hiç düsünmeyin. En azindan aliskin oldugu yerde olmasi çok daha iyi kendisi için. Evet elbette size kusecektir ama bu kısa sürede geçecektir.

seymavc

Maalesef evime getiremiyorum annem istemiyor başka bir arkadaşımın evin de kaldı onun da annesi istemedi diye şuan evde yalnız kalıyor.O arkadaşım gün içerisinde gelip 1 saat kontrol ediyor ama aklım hep onda psikolojisi bozulacak diye

seymavc

Ayrıca 20 gün pansiyon da kalıcak ama bu 2 hafta evde yalnız kalıcak sürekli bulunduğu yeri değiştirmesi evde yalnız kalması falan kötü etkiler mi onu

KediliBaba

tek kedi evde yalnız olmaz yanınızda götürün.