Kedi Ve Tasma

Kedimle dısari cıkıyoruz fakat tasıma cantasıyla fazla vaktımız olmuyor ayrıca gezmek istiyorum fakat kedıyle tasmayla gezmek sızce dogru mu oda benımle gelsın istiyorum bır cok yere 1 saat bıle tek kalsın istemiyorum cunkü saklanıyor geldımde trıp atıyor kusuyor aglıyor

7 CEVAP

Minikbella

Tasmayla kedinizi gezdirebilirsiniz . ben görüyorum her gece getiriyorlar tasmayla buraya . bayaa geliyorlar birlikte ama bence yavruysa cikartmayin hastalık kapabilirler ben de kedimi bur yaşını geçince dışarı çıkarttım

Haklısınız kedim 5 bucuk aylık

Tesekur

SEYMADUMAN

dışarıya bence tasmayla çıkarabilirsiniz. Kedinin evde yanlız kalması taraftarı değilim ev kediler için yanlız olduklarında çok fazla tehlikeli olabiliyor.(prizler,düşürebileceği eşyalar vs.) ve dışarıya çıkarmanız herşeyden korkmasını biraz daha engellediğini düşünüyorum.

SEYMADUMAN

dışarıya bence tasmayla çıkarabilirsiniz. Kedinin evde yanlız kalması taraftarı değilim ev kediler için yanlız olduklarında çok fazla tehlikeli olabiliyor.(prizler,düşürebileceği eşyalar vs.) ve dışarıya çıkarmanız herşeyden korkmasını biraz daha engellediğini düşünüyorum.

SEYMADUMAN

dışarıya bence tasmayla çıkarabilirsiniz. Kedinin evde yanlız kalması taraftarı değilim ev kediler için yanlız olduklarında çok fazla tehlikeli olabiliyor.(prizler,düşürebileceği eşyalar vs.) ve dışarıya çıkarmanız herşeyden korkmasını biraz daha engellediğini düşünüyorum.

Scot

Benim kedim 4 aylik 3 kere cikardim disari ve devam edicem.cunku yavruyken alisirsa korkmaz daha sonra zorlanirsiniz dede vetweiner ve cevre.bence bisey olmaz