Tuvalet Eğitimii !!!!!!!!!!!!

Selin5151

Merhabalar yaklaşık 3 gün önce bi köpek evlat edindim :) fakat daha çok küçük 25 haftalık kadarmış sahibi zor durumda olduğu için evime aldım fakat sürekli evin her denk gelen köşesine büyük küçük demeden tuvaletini yapıyor yemek yedikten 5 dakika sonra dışarı çıkartıyorum dışarı yapmıyor eve gelince evin ortasına yapıyor. Tuvalet eğitimini nasıl öğretebilirim ? Şimdiden teşekkür ediyorum :))

2 CEVAP

Veranifer

Iyi gunler kopeklerde tuvalet egitimi kadar zor birsey yok sanirim ben tecrubelerimi paylasmak istiyorum oncelikle kopegimiz belki egitimini alamayip aylarca evinize yapacak tuvaletini hazirlikli olun bizim cadi bizimle 2 aydir kaliyor snrm normalde 6 aylikken baslatin deselerde yat kalk pati bekle birak fln hepsini anliyo hinzir ama tuvalet yok oncelikle evin bir kosesine hasta bezi koymanizi ve her tuvaletini oraya yaptiginda odullendirmenizi oneririm disina yaptiginda ise kizmadan temizleyin ve sirke suyuyla temizleyin orasini disari tuvalet egitimi oonusunda yemekten ne kadar sure sonra yaptigini gozlemleyin o sirada cikartin bizde de 2 hafta kadar disari ciktik gezdik yapmadi eve gelirgelmez hooop ama gozlemleyip gerekirse saatlerce kalip tuvaletini yapmaisni bekledik tuvaletini yaptigind aodullendirdik disarj ciktiginda bazen yapihor bazen yapmiyor ancak surekli ve devamli olarak yaparsaniz eninde sonunda alisacagini dusunuyorum

Selin5151

Çok teşekkür ederim :)