Kopegim Beni İsiriyor Neden

songul19292

Gelen kisilere saldiriyor

2 CEVAP

Veranifer

Kopeginiz fotodan anlasildigi kadariyla bir yavru normla bir durum bu ancak alismamasi icin size saldirip isirdiginda durun hic hareket etmeyin elinizi isiriyorsa hizlica cekmek yerine dahada itekleyin ve hayir diyin biraktiginda onu sozleinizle odullendirin bizim yavrumuzda ilk geldiginde cok saldirgandi mama yerken kabina dokunsan sizi parcalardi ama alisti ha saldiriyor mu evet isiriyor mu her dakika hele disarda kopek ya da insan yaklastiginda direk ustune atlamaya calisip hirliyor havliyor o zmn da tasmasindan cekip hayir diyip sakinlesene kadar beklemeniz gerekiyor ama cok normal bir durum endiselenmeyin

KediliBaba

Isırmak sesli hırlama ve saldırma şeklinde olursa ısırmadır onun dışında elinizi ayağınızı ağzı ile gevelemesi oyun dur bu kedilerdede böyle ayırımı bariz mümkün bir şey.Yengece yan yürümemesi gerektiğini öğütlüyemezsiniz bunu yapar siz dikkatini vbaşka objelere çekin direk elinizle oynatmayın.