Tavuk Kemigi

Sedef2626

2aylik kopegim var butun tavuk hasladim kemiginden etinden mamasinida karstrip verdim bi zarari olurmu kemikleride katur kutur yedi

3 CEVAP

Veranifer

Elbetteki olur keid kopeklere hele yavrulara tavuk kemigi gibi kucuk kemikler vermeyiniz bogazina takilma ve parcalama olasiligi var ben balik verirken bile en kucuk iilciga kadar ayikliyorum

KediliBaba

Pişmiş kemik=eşittir bağırsak mide delinmesi = ölüm

çiğ kemik verebilirsiniz kemöirmesi için ama pişmiş kemik kırılınca bildiğiniz kıymık olur bıcak gibi sağlanı hayvan öğütemez.

KediliBaba

düzeltme saplanır.