Kedim Kakasını Örtmüyor

Aysenur_kms

Arkadaslar kedim bi haftadır kakasını örtmüyor. Kabı derin kumunuda fazla koyuyorum. Fakat kakasını örtmüyor. Hatta ayaklarına bulaştırıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak icin ne yapmalıyım.?

2 CEVAP

KediliBaba

Sabredip büyümesini bekliyebilirsiniz büyüdükçe düzelir henüz yavru çünkü anlattığınızda normal ayaklarınıda silersiniz ıslşak mendille.Tek sizin başımnıza gelmediğine emin olun aşşağı yukarı her yavruda olur çünkü.

Kjw

Yavru kedilerde olası şeyler,benimkide kaç kere üstüne bastı ama sabırla sildim yıkadım, zamanla öğreniyorlar. Kapatayım derken tüm kabı kazıp hedefi tutturamadığıda oldu o esnada basıyor zaten. Birde benimkiler tuvalete girerken seskebıt6, yaparlar alırım hemen,bazen kapatmaya bile gerek kalmıyor.Zaman zaman bakarım dışkıda bir sorun varmı diye.