Kedi Mama

Scot

1,5 kg n&d yavru maması ne kadar süre gider.günlük kaç gr tüketiyor acaba bilgisi olab yardımcı olursa

7 CEVAP

Kjw

https://www.farmina.com/tr/ked%C4%B0n%C4%B0z-%C4%B0%C3%87%C4%B0n/n&d-tahilsiz-ked%C4%B0-mamasi/144-tahilsiz,-tavuk-etl%C4%B0,-narli-yavru.html

https://www.farmina.com/fotoprodotti/dosi/144_08_nd-grain-free-feline-chicken-kitten.pdf Buradan bakabilirsiniz,kediniz kaç aylık,kaç kilo ben bilemem ama bu tablodan kendinize göre ayarlayabilirsiniz..
Herkes için farklıdır yani ve ben mama kullanmıyorum.
Tahmini 1 ay kadar yeter sanırım...

felishuman

Kediden kediye değişiyor yavruysa üstünde yazana göre vermeyin mama kabı sürekli dolu olsun ben öyle yaptım 1.8 kg Acana mama tam 1 ay yetecek sanırım çok az kaldı:))

Kjw

Paketin üzerinde yazıyor ne kadar vermeniz gerektiği istersiniz bir okuyun.

Scot

Suan elimde değil o yüzden soruyorum.almayı düşündüğüm için.sizler günde kac gr veriyorsunuz 1.5 kg ne kadar gidiyor diye

KediliBaba

yavrularda değişir kilosu çok olanlar daha fazlada yiyebilir ama ortalama 50 gram diyelim.

Scot

Anlaşıldı.teşekkurler

Scot

Saolunnn teşekkurler