Kedim Sürekli Isırıp Tırmalıyor

burcutuluce

Merhabalar. 3 aylık bir kedim var yaklaşık 1 buçuk aydır sürekli olarak bizleri ısırıp tırmalıyor fazla hırçın ya da gerçekten bu şekilde oyun oynuyor biz anlayamıyoruz. Yanına yaklaşamıyoruz artık ısıracak tekrar diye. Bunun önüne geçmemiz için herhangi bir tavsiyesi olan var mı?

3 CEVAP

LoveAnimals

yavaşça ensesinden tut öyle okşa biraz konuş onunla ben de saldırıya uğramış bir kedi bulmuştum ilk başlarda beni çok seviyordu ama bikaç ay sonra [bikaç dediğim 1|2 ay] saldırgan olmaya başadı ben yavaşça ensesinden yakalayıp onu kucağıma alıp sevmeye başladım böyle böyle alıştı...

KediliBaba

Bir kaç temiz tüyü iple bir dalın ucuna bağlayın havada biraz sallayın bakalım sizi yakalıyormu ?:)

KediliBaba

Bilmiyorum ama aynı başlıkla en az 30 soru vardır sanıyorum :)
Yengece doğru yan yürümemesini öğütleyemezsiniz yavru kediler (yakalamaca avlamaca) oynarlar bu saldırı değil ilgisini başka objelere oyuncaklara çekin ben gece yatmadan komidinin tutacağına rafya bağlıyıp uyuyordum gece boyunca onla oynuyordu :)