British Yavru Mama Onerisi

Emre600rr

Herkeze merhaba yaklasik 2 bucuk aylik british kedim var en iyi sekilde beslenmesini istiyorun daha once hic kedi beslemedim hic bi fikrim yok yavru mama olarak hangi markayi tercih etmeliyim bu vitaminler yavruyken kullanilabiliyormu arada yas mama vermelimiyim yardimci olursaniz cok sevinirim

16 CEVAP

herautte

Benimkide 2 aylık sizinle aynı durumdayım, ilk etapta felicia aldım önerdikleri için ama bende değiştireceğim mamasını, ki benim bıdığım baya arsız bu konuda elime ne alsam oda yemek istiyor :))) arada kendiniz yaparak arada yaş mama takviyesi ile büyütün :) çok tatlıymış :)