Anne Kedinin Sütü Kesildi

MinelG

Arkadaşlar babaannemin bahçede baktığı kedisi yavruladı.Çok sık yavruluyor geçen sefer yavruladığında erkek kedi yavruları yemiş şimdi yine yavruladı ama sütü tamamen kesildi.Yavrular minnacık kalmış daha gözleri bile açılmadı.Süt yapması için neler verebiliriz? Çok çaresiz kaldık bu bebekler de ölsün istemiyoruz :(

2 CEVAP

KediliBaba

Babannenizin kedisinin sütü kesildiğine eminseniz belediyeye telefon edin randevü alın sokak kedisi olduğunu söyleyin kısırlaştırsınlar yoksa bun hikaye bitmez ...yavrulara süt anne bulmanız lazım sütü kesildiğine eminseniz azaldı ise anneyi bol et ile besleyin(tavuk balık her ne ise bulabildiğiniz)birde kitten mama ile catmilk süt tozu alıp verin.Süreklimi dışarda yaz kış?

MinelG

Serbest geziyor.Geceleri onlarla içeri giriyor sabahları bahçede geziyor.Dediklerinizi yapacağız teşekkür ederiz.Umarım toparlanırlar