Yavru Kedinin Gözünden Sarı Yeşil Arası Bir Sıvı Akıyor Bu Nedir?

Anket

Hastalıklı
(1 oy)
Bir sıkıntı yok
(0 oy)
İltihap
(1 oy)
Veterinere götür
(4 oy)
Toplam (6 oy)

Annesinin terk ettigi 8 yavruya bakıyorum 1,5 2 haftalıklar 2sinin gözü mikroptan kapanmıştı bir bezi ıslatıp gözünü yavaşça açtım ama icin en yeşil sarı arası bir sıvı çıktı ne yapmalıyım? bu nedir? Sıkıntı yaratırmı?

6 CEVAP

aleyn

vete götürme imkanı varsa götürün yoksa tobrased isimli bi göz damlası var eczaneden alıp onu uygulayın yavru kediler göz iltihabı çok sık görülür tedavi edilmez ve ilerlerse gözü kaybetmeye sebep olur.

Lütfen bir bilgisi olan yazsın anketi cevapladiginizda neden o sıkkı sectiginizi de yazın

Çok teşekkürler damlayı araştıracağım fiyatı ort ne kadardır ?

aleyn

7-8 tl olması gerek tam hatırlamıyorum ama bu civar kalmış aklımda.

merhaba veteriner kliniğine götürme imkanınız yoksa veterinere soru sor kısmından sorunuzu iletmeniz bence gayet kolay ve ücretsiz bir yöntem olur.

Castielthecat

Kedi gribi diye adlandırdığımız bir hastalık var. Büyük ihtimalle o hastalık biraz ileri safalara ulaşmış. Veterinerinize hemen danışmanız lazım çünkü en yakın zamanda antibiyotik tedavisine başlamalı kedicik.