Kaktüs Ve Kedi

gofretx

Eve küçük kaktüslerden almak istiyorum acaba kedim ona yaklasirmi veya dokunurmu ? Çok sorun olur mu alırsam dokunamayacağı bir yere mi koymalısınız?

4 CEVAP

Gul36

Yaklaşabilir. Benim de var kaktüslerim, gidip en dikenlisini buluyor ve ısırmaya çalışıyor. Diken battıktan sonra bile akıllanmayıp tekrar aynı şeyi yapıyor. Deli midir nedir. :D Bu yüzden ulaşamayacağı bir yere kaldırmak zorunda kaldım. Dikensiz sukulent alsanız da yemeye çalışabilir, dikkatli olmak lazım. Tabii her zaman dediğimiz gibi, her kedi farklıdır. :)

aleyn

mümkünse almamalı alırsanız asla ulaşamayacağı bir yere koymalısınız. oynamaya kalkabilir yemeye kalkabilir her şey olabilir.

emrezrtrk

Vallahi bizim evde de bitki kalmıyor kaktüs hic almadık ama kedim şu an fesleğen yiyiyor umarım birşey olmaz

gofretx

Evde çok yakışacak bir yer buldum ve oraya ulaşamaz oraya Alicam