Çevresinde Cüzi Bir Miktara Köpek Satabilicek Veya Sahiplendiricek Var Mı Devamını Okuyun

DumanKaymaz

İtüde öğrenciyim 3 arkadaş evde kalıyoruz ve köpek beslemek istiyoruz daha öncede 2 alman kurdu baltım hala bir tanesine izmirde ailem bakıyor aylık 2.500 3000 varı alıyorum bana ve köpeğme rahatça yeteceğini düşünüyorum ki arkadaşlarım da yardım edicekler küçük ırk olması tercihimdir geri dönüş yapan olursa sevinirim

15 CEVAP

Sutunannesi

Burda pet sahiplendirme var oraya gidip isteklerinizi işaretlerseniz size uygun petler ücretsiz şekilde karşınıza çıkacaktır sahiplendirme için

Muzeyyennb

Barinaktan küçük yaşta sahiplenebilirsin cins köpek istiyorsan çoğu insan atıyor çöp gibi! Satin almayin sahiplenin lütfen. Başkasindan satin aldigin kopegin hastaliginin olmadigini nerden bileceksin ki? çok var öyle satin alip daha sonra öldü diye üzülen.

KediliBaba

Ben öğrencilerin bakımı zor sorumluluk gerektiren hayvanları beslemesine karşıyım çünkü ben öğrencilik hayatı biten sonrasında ailesi istemediği için ev cil hayvanına yer arıyan çok fazla kişi ile konuştum hayvanlarına yer bulmak için uğraştım yani olan eğitim süresi bitince hayvana oluyor üsteşik öğrenciyi zor zar kabul eden ev sahipleri kocaman köpeği neden kabul etsin? çoğu gıcık zaten tatillerde köpek ne olucak birde öğrenciler parayı yönetmeyi bilmez genelde bşir anda sıfırı bulabilirler oysaki ayın ilk haftası anca bitmiştir işte o durumda köpeğinizin bir sağlık problemi bir kaza geçirmesi neticesinde vet masrafını nasıl karşılıyacaksınız yani her halukarda olan hayvana olur alıcaksanız beslemesi daha kolay masrafı daha az olan bir hayvan alın.

DumanKaymaz

Kedili baba yorumun için sağolasın da o tip şeyler sorun değil yeterince param da var vaktim de ailemle de konuşmadan böyle bir işe kalkmışmadım bana akıl verin diye bu postu da paylaşmadım dediğim gibi İTÜ de okuyorum yeterince beynim var kendime kullanabiliceğim ama yine de yorum için eyv

KediliBaba

-Cüzzi bir miktara köpek niye arıyorsunuz,kendiniz bulmuyorsunuz?
''paralı''! ve bYİNli !

AyseBerraAydin

Bence barınakta sahiplenebilirsin. Onların bize çok ihtiyacı var :(

KediliBaba

küçük ırk istiyorsanız sadece boyut farkedicek burda bir sürü ilan var bakın kimse sişse ne olur köpeğimi al diye msj atmaz siz atıcaksınız sorucaksınız .

KediliBaba

hayvan sevmek güzel bir şey ama mesuliyet gerektiren bir şey öğrencilik hayatı bu mesuliyeti kaldırmaya engel teşkil ediyor bende öğrenci oldum sadece bir kanaryam vardı 4 sene besledim sonra mezun oldum hala uzun süre yaşadı....

Enisegul

Kedilibaba bana Persian kedisi sahiplenmek istiyorum

Enisegul

Had I cevap yaz

KediliBaba

enise gül sahiplendirme ilanım yok! neden yerli yersiz yazıyorsunuz mana veremedim özelden yazdım zaten size.

DumanKaymaz

Çünkü dostum alıcağım bir yavruya 5000 lira veirsem mama kalitesinden ya da eşyalarından kısmak zorunsa kalırım o parayı köpeğin iyiliği için harcamak daha mantıklı çol zenginim yazmadım bakabilirim çok güzel dedim farkındaysan

DumanKaymaz

Çünkü dostum alıcağım bir yavruya 5000 lira veirsem mama kalitesinden ya da eşyalarından kısmak zorunsa kalırım o parayı köpeğin iyiliği için harcamak daha mantıklı çol zenginim yazmadım bakabilirim çok güzel dedim farkındaysan

KediliBaba

burda ilanlara bakarsanız çok fazla cins köpek var ayrıca dostum falan böyle laubali diyolog kurmazsanız sevinirim.

KediliBaba

Köpek arayıp bulamıyanda var ya hayret ya!