Sokak Kopeklerine Pişmiş Sosis Versem Bi Zarari Olur Mu Lütfen Bilgili Kişiler Yazsin

Berrakkk

Yavru degil ama emin olamadim

3 CEVAP

Elifmuzeyyen

Sosisten bi sey olmaz ben de ac bitir salamlardan gorunce kopek kedi alip veriyorum ama surekli olmasin tabi cunku salam sosis sakatat grubunda yer aliyor. Cok saglikli degil malesef

Gul36

Salam, sosis gibi yiyeceklerde tuz, baharat ve bolca zararlı yağ olduğu, ayrıca da soğan/sarımsak tozu içerebileceği için kedilere ve köpeklere vermemeniz en iyisi olur. Sokak hayvanı olsa da.

SEYMADUMAN

ben bir sorun olucağını düşünmüyorum pişmiş olursa ama kesin bir bilgim yok tabiki