Kedi İçin Çok Üzgünüm Lütfen Yardım Edin

Bordo40

Merhabalar dün gece bir yere gidiyordum yolun tam ortasın da bir kedi gördüm araba ezmesin diye yanına gittim ama yürüyecek hali yoktu yani çok açtı ve artık kemikleri gözüküyordu ben de dayanamadım evime aldım. Önce yıkadım sonra biraz yemek verdim ama kusmaya başladı. Sonra ona bir yatak felan yaptık hep yanın da durdum. Dışarı da işim vardı o ara da veteriner bir arkadaşımı gördüm sordum ve bana bir iğne yapmamı önerdi ve kediyi yanına getirmemi söyledi. İğneyi yaptım düzeldi fakat yemek yemiyor su içmiyor ve ben gerçekten çok üzülüyorum bu konu da bir yardımınız var mı ?

3 CEVAP

Scot

Siringayla siz besleseniz su felan verinveterinere soyledinizmi peki o size ysrdimci olurdu

Bordo40

Şırınga ile denedim malesef olmuyor. Veteriner konusun da ise gece bulduğum için gidemedim ama aradım ve bana biraz kendine gelmesi için iğne yapmamı önerdi ve derhal yanına getirmemi istedi

Elifmuzeyyen

Vucut isisiyla ilgili bir sey dedi mi bir de ne kadarlık bi kedi