Kediyi Sokaga Atacaklar Acil Yardim Edin.

Yaseminy

Merhabalar Petlebi uyeleri .
9 ay once bir kedi sahiplendirdim ismi Cinko guzeller guzeli bir erkek . Alan cift maalesef ki bosanmis ve evi bosaltiyolar , ikiside kediyi istemedigi icin sokaga birakicaklarini soylediler , ben geri alsam bile hasta bir kedim var bakimlik durumda tedavisi yapiliyo birde yavrusu var kedimin , bu durumumdan dolayi bakamam . Nolursunuz bu guzel kedim sokaga gitmesin 2 gun icinde bir yuva bulalim . Etrafinizda varsa kedi bakmak isteyen asisi karnesi herseyi tam . Lutfen bana ulasin . Istanbul

8 CEVAP

Yaseminy

Eve alışmış bir hayvanı sokağa bırakmak onu ölüme terketmekten çok da farklı değil diye düşünüyorum ama bu sitede sadece duyar kasan bir kitle var sanırım sahiplenme yok.

Yaseminy

Kimse yokmu?

KediSORUN

Biliyormusun bence sokağa at benim kedim sokakta hiç de sorun olmuyor tabi bir ailesi olsa daha iyi ama al sen kediyi ister kendi bahçende bak istersen komşunun bahçesine koy ama koymadan önce komşuna söyle o bakabilirse baksın

Gul36

Burada yazarsanız pek fazla kişiye ulaşamazsınız. Sahiplendirme bölümüne ilan açın. Ayrıca farklı pek çok site var, instagram hesabı var, oralara da ulaşmanızı tavsiye ederim. İnşallah birileri bulunur miniğe sahip çıkacak.

balinannesi

O kadar üzüldüm ki anlatamam ben oğluma arkadaş arıyorum ama Bolu dayım İstanbul a gelip alma şansım yok :( bi de bilemiyorum anlaşabilirler miii

Yaseminy

Hayvan tasima kuryeleriyle gonderebilirim eger niyetiniz kesinse . Inanin oyle caresiz kaldimki her yere ilan koydum fakat hic geri donus alamadim. Son olarak buraya uyelik actim o benim ilk goz agrimin yavrusu zaten cok zor ayrilmistim kuzumdan . Bilemiyorum insallah yuva bulurum yoksa klinige birakicam mecburen.

balinannesi

Ben veterinerimle konuşayım anlaşabilirler mi nasıl olur size kesin kararımı söylerim benim kedim 2 yaşında çünkü 9 aylık kedi de büyük biraz tam bi bilgim yok konuda. Umarım bu tatlı kedinin de bir ailesi olurr. Sizinle iletişime geçeceğim:)

Yaseminy

Yarin son gunum arkadaslar . Klinige gidicek kedi mecburen yardim edebilecek olanlar ulassin.