Tatil Ve Kedi

balinannesi

Anket

Kendi evinde arkadaşın baksın
(19 oy)
Arkadaşının evine bırak
(4 oy)
Toplam (23 oy)

Merhaba arkadaşlar. Bayramdan sonra 1 hafta tatile çıkacağım. Kedim 2 yaşında hiç yalnız bırakmadım şimdiye kadar. Ama şimdi yanımda götürme imkanım yok. Çok güvendiğim bir arkadaşım her gün sabah akşam uğrayıp mama su kum değiştirip evi havalandıracak. Bu şekilde 1 hafta evde kalsa çok sıkıntı olur mu? Yoksa bu arkadaşımın evine mi bırakmalıyım o şekilde de yapabilirim ama bilmediği eve gitmesi de içime sinmiyor. Sizce ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim..

8 CEVAP

Gul36

Tanımadığı bir ortama gitmesin. Özellikle de yanında siz olmayacakken. Kendi evi onun için en iyisi.

Gul36

Ama siz kedinize bakarken nelere dikkat ediyorsanız hepsini tek tek arkadaşınıza söyleyin. Camlar, kapılar, keskin veya kırılacak eşyalar vs. O da bunlara dikkat ederse ve her gün gelecekse hiç sorun olmaz evde kalması. Zaten ev sizin değil ki, kedinin. :D O yüzden bağlı olduğu yerden ayırmayın onu.

Bilgeylmz

Hayır sıkıntı olmaz. Kediler ortam degistirince cok stese girebiliyor. Arkadasiniza cok gundiyseniz kesinlikle evde kalmasini oneririm.

balinannesi

Ben de hep evimde rahat ederim o da bence rahat edecek evde kalırsa bakacak birisi de var.. yüreğim el vermiyo ama işte ondan ayrılmaya aslında o rahat edecek belki sadece benim içim rahat etmeyecek :/ :)

balinannesi

Evet çok güveniyorum ilgileneceğinden emiinim ama çok kararsız kaldım

Uygi

Bende evde olmasını öneririm...

Atll

Bence de evde kalsın,arkadaşınız bakacakmış nasıl olsa.Sıkıntı olmaz.

Balimbesiktas

evde kalması doğru olan, ama benimde 2 kedim bayramda yalnız kalacak, gelip bakacak kimsede yok komşulara da güvenemiyorum emanet edemiyorum...içim hiç rahat değil.. 2 gün kaldılar ama 1 hafta uzun bir süre :(