Kedim Cok Yemek Seciyor

maridabel

Merhaba sokaktan sahiplendigim kedim abel hic bir sey yemiyor icmiyordu veterinere goturdum kontrolleri yapildi kansizlik baslangici vardi iyilestirildi 8 gunluk bi tedavi surecinde daha iyi oldu ve biraz kati diskida enfeksiyon bulundu onun icinde antibiyotik tedavisi uyguluyoruz gun gectikce iyilesiyor fakat asil sikayet yemek yememesiydi sebebi ise yemek secmesiymis. Yemek yerken kaptaki mamayi ayirarak yedigini farketmisler. Gercekten abele 3 4 cesit yasmama, 2 cesit kuru mama ve bir cok yemek sundum ama yemiyor. Bugun sadece kiymali pidenin kiymasindan cay kasiginda princ dusunun o kadar yedi baska yok begenmiyor bir sey kollarini attiriyor mamasini kokladiginda tiksiniyor gibi hareketler yapiyor. Her yemek kokladiginda onu yemiyorsa ellerine sanki pis bir sey bulasmista onu attiriyo gibi hareket yapiyor. Napcagmi bilmiyorum sizinde basiniza boyle bir durum geldi mi? Saglikli beslenmesi icin mamalar yemeli. Bu arada 4 haftalik yaklasik ve cok zayif kemikleri elime geliyor.

2 CEVAP

maridabel

acaba yemek yemeyi mi bilmiyor? besinleri sadece yaliyor cunku fakat disleri var agzina elimle bi parca itince onu isirarak yiyor ama bilemiyorum yemek yemesini istiyorum normal kediler gibi..

KediliBaba

yaş mama reddediyor ise et ürünlerinide istemiyor ise sağlık problemi devam ediyor benim fikrimce.