Enisegul ?

KediSORUN

Benimde İran kedim var Al kedim senin olsun desem ne yapacaksın allah aşkına? Lütfen cevaplarmısın..

2 CEVAP

KediliBaba

Enise rüyasında iran kedisi görmüş benim profilimdede kedimin fotosunu görünce(ki artık kaldırdım koymucam) hurra kedide kedi okadar nşlan açılmış okadar şikayette bulundum ne yönetim konuları kaldırdı nede herhangi bir önlem alındı ben anlamadım buişten bir şey okadar başıboşmu burası !

KediliBaba

Boş boş konular duruyor bu ne rehavet anlamadım yönetim hala uyuyor.