Hamile Kedi Emzirir Mi

hamile kedi emzirir mi

7 CEVAP

KediliBaba

evet.

istemiyor aslında emzirmek yavrular yanına gelince anında garip sesler çıkarıyor

KediliBaba

ayırın yavruları.

onlara zarar verir mi bide soruyorum hayvanlar hakkındaki bilgi birikiminiz nereden bu kadar kesin cevap veriyorsunuz rütbeniz nediir

KediliBaba

Yavru kediler 2 ay süt emerler sonrasında ihtiyacları kalmaz anne hamile ise anne zayıf düşer zaten anne ayırıcak hamilelik ilerlerse çok sert davranıcaktır kısa yazmak istedim askeriye değil burası.

KediliBaba

Bilgi birikimim tecrübemden sizi bağlamıyorsa veterinere sorun.

Merloli

Bizim bahçede Badem diye bir kedi var yavrusu bir buçuk aylıkken hamile kalmıştı yani olabilir, hamile kedi emzirebilir.