Kedi İçin Yaş Mama Ve Ödül Maması Önerisi?

bediss

Yardımcı olur musunuz?

5 CEVAP

Castielthecat

Ben yaş mama olarak gimcat shinycat ton balıklı yavru kedi maması kullanıyorum. İçeriği çok güzel ve doğru zamanda alırsanız 6 lı olarak çok uygun fiyata denk geliyor, tavsiye ederim :)

AyseBerraAydin

Yaş mama olarak Gimcat Shiny Cat, Schesir, ve ev yemekleri kullanıyoruz ödül maması olarak gene Gimcat (Kedim buna bayılıyorrr) ve henüz kullanmadığım ve biraz pahalı olsa da Orijen'in Freeze-Dried kedi ödül mamasını tavsiye ederim ben de geçeceğim Gimcat in ki bittiğinde

zumrutdogan

Gimcat,ve acana

rahsann

Arkadaşın dediği gibi Orijenin ödül mamaları çok kaliteli

Mavisa

Grimcat