Yavru Kedimiz Ölebilir Acil Yardım

Nazlisss

Kapımızın önünde tahminen bir aylık Bir kedi var ve annesi yok geceleri çok bağırıyo sütle karışık su veriyorduk artık onu da içmiyor normal kedi maması versek olur mu bütçemiz iyi olmadığı için gidip özel mamalar vs alamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim evde kendim bişeyler yapabilir miyim

7 CEVAP

Muzeyyennb

Merhaba onlara özel süt tozlari var onlardan alip verebilirsiniz. Bu arada normal sütler zararlıdir kediler için. Süt tozu alabilirseniz ondan alin ve verin başka bir şeye gerek yok

asligursoy

sütteki laktoz, kedileri ishal yapmaktadır.
yavru kediler için özel süt tozları var ama eğer bütçe ayıramıyorsanız, belediyenin ücretsiz hizmet veren veterinerleri var onlara götürün

Mavisa

Yoğurt verseniz daha iyi

KediliBaba

Tavuk alın bir parça haşlayıp verin beslemekse niyetiniz değilse sahiplendirme ilanı açın.

KediSORUN

Sahiplendirme ilanı açın eminim ona sahip çıkan biri olacaktır
Eğer kedi bana yakınsa ben sahiplenebilirim

Nazlisss

KediSORUN bizim için iyi olur o miniğe evde bakabilme şansımız yok siz nerede oturuyorsunuz

Scot

İzmir yaziyor profilinde.birbirlerinizin profillerine bakarsaniz yazmadan once iyi oluur