Karar. Veremiyorum

Meryemmucrr

3 aylık iran kedim için royal canin kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum mama için iyi yorumle okumuyorum ve fiyatı daha uygun mama istiyorum sizce me almayalım

4 CEVAP

Scot

N&d yi öneren çok.biraz daha uygun derseniz matisse öneriliyor

AyseBerraAydin

RC ye paranız yetiyorsa ND ye de yeter. 10 kilo ND mamalar 265 a bile var. Kilosu 26-27 liraya geliyor isterseniz link atabilirim. Kediniz yavruysa ND Kitten mamayı da 320 ye gördüm 32 TL oluyor yani kilosu. Royal canın ı da bırakın hemen

AyseBerraAydin

3 Aylık demişsiniz. Buyrun ; 10 kg ND Yavru Kedi Maması biraz pahalı gelebilir, taksit yaptırırsınız. En azından Royal Canın gibi içi katkı maddesiyle, bağımlılık yapıcı maddeler ve kedilerin ihtiyacı olmayan karbonhidratlara şişirilmiş bir mama değil.

KediliBaba

daha ucuzu matisse