Kuru Mama

Sedef2626

Mrb fiyati ucuz uygun diye reflex kuru mama siparisi verdim kullanan vrmi acaba nasil

7 CEVAP

KediliBaba

siparişi verdikten sonra sormakta ilginç önce sorsaydınız kimse tavsiye etmicekti bu mamayı size almamış olucaktınız.Tahılsız mamaları kullanmaya çalışın durumu7nuz yetmiyorsa matisse kullanın.

KediliBaba

İyi diyende kötü diyende şuurlu demedikten sonra mantığı yok.İçerik burda konu olan yorumlar yerine içeriğine bakın et az ise(et türevi yada unu et değildir) tahıl(mısır, mısırgluteni,bugday yulaf pirinç...) çok ise ,gdolu ürün var ise korıyucu madde doğal değil sentetikse kalitesiz mamadır zararlı ve sağlıksızdır;aromalarla tatrlandırıldığı için kedi iştahla yiyebilir bu sağlıklı olduğunu göstermez.Bazende yiyor benim kedim bir şey olmuyor diyoırlar sanki kan analizi hemogram böbrek ve karaciğer analizlerinimi yaptiriyorlar 1000 tl ye yakın masrafı var toplamda bunların.Kimin ne dediğini bırakıp bu husuısta siz öğrenin kimsenin lafına bakmayın orijen acana instick nd tahılsız go wild bunlar iyi markalar içeriklerine bakıp karşılaştırın.

Sedef2626

İnternetten yorumlara baktim kimine gore iyi kimine gore kotu o nasil oluyo ozaman

KediliBaba

orta ayar bir mama arıyorsanız et oranı yüksek az tahıllı olabilir.(buda maddi durumla alakalı)

Reflex yerine aynı fiyata golosi var ve reflexden çok daha iyi bir marka. Golosi öneririm

SelinTuksal

Profine
Matisse
Pro choice yada bonacibo

Sedef2626

Golosi marka konserve almistim zar zor yedi