Kedim Kahverengi Bir Şekilde Kustu Yardımcı Olur Musunuz. (Kusma Fotoğrafı Ekli)

aksoy65

Merhabalar meley bugün kustu ama sonrasında iki saat sonra su içip hareketli bir şekilde olmaya devam etti, acaba büyük bir sorun var mı? Şu anda iyi görünüyor.

10 CEVAP

aksoy65

Bildiğiniz bir şey varsa yorum yapın yoksa yazma zorunluluğunuz yok

aksoy65

Zaten yemediği bir şeyi çıkarması mümkün değil onun ben de bilincimdeyim de hani internette görüyoruz şöyle kusarsa sıkıntı rengi bu olursa şöyle sorun olur diye, benim anlamaya çalıştığım o :)

Scot

Tatlim senin duan yapicagin sey kedini gozlemlemek anormal bir durum farkedersen hemen veterinere onun disinda bi sikinti gormezsen sikinti yoktur.veterinerimiz bana kediler en rahat kusabilen hayvanlardir bisey dokunursa kusarlar hemen o yuzden sikinti yapmayin demisti.atlar kusamazmis mesala kusarlarsa olurlermis otke demisti buda bi bilgi olsun:))))))))

Scot

Bi sikinti olucagoni sanmiyorum.kediler sıkintili seyler yedikleri zaman kusup kokaylikla atabiliyorlar.arkasindan su icip oynadiysa bisey olucagini sanmiyorum

Scot

Bisey yemis olabililirmi bu sekilde kahverengi kusucak tahmininiz yokmu.yinede gozlemleyin tabi siz hareketlerinde bi degisiklik varmi.diskisinda,yemesinde bi takip edin

aksoy65

Yaş mama yemişti onun dışında normal yediği kuru mamayı yiyor. Peki kusma şekli normal mi çıkardığı falan?

KediliBaba

ne yediyse onu çıkarır ötesini veterinerden öğrenebilirsiniz ancak.

KediliBaba

teshismi koyalım?

aksoy65

Veteriner ile konuştum zaten gözlem yap dedi çok şükür şu anda bir şey yok, çok teşekkür ederim :)

Veranifer

Kahverengi kustuysa buyuk bir olasilik mamadir tekrara yasanmassa problem yok belki mamayi hizli yemistir belki yas mama cok sicakta beklemistir