Yaş Mama

Kedime bir türlü yaş mama yediremiyorum. Veteriner alıştırmam gerektiğini söyledi ama nasıl yedireceğimi bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

1 CEVAP

KediliBaba

genelde vatler yaşmama verme derlerki aşırı sacmabir tavsiye.Verin diyor ise demekkiş kendini geliştiren bir vet yaş mamayı genelde kediler tereddütsüz yerler.Ama yemiyorsa sevdiği bir vitamin toz yada jel üzerine sıkarsanız etkisi olur ben yemek istemediği şeyleri kedime o şekilde yediriyorum.