Hangi Mama

pasedo

Anket

royal canin
(5 oy)
proplan
(0 oy)
N&D
(17 oy)
friskes
(0 oy)
Toplam (22 oy)

merhabalar ben 2 tane kedi besliyorum birisi 1 aylık diğeri 4 aylık hangi. mamayı önerirsiniz

7 CEVAP

Bilgeylmz

Merhaba. Kedinizçin en iyi mama nd olur bence. İçeriği kedileriniz açısından çok besleyici. Nd kitten alın ve sakın bu mamadan vazgeçmeyin derim. 4 aylık kedi için verebilirsiniz ama 1 aylik kediniz emmiyor mu? Annesi yok ise petshopdan süt tozu alıp verin daha çok kücük. Veya laktozsuz sut alip su ile karıştırıp verin. 1 aylık bir kedi kuru mama yer mi acaba? Bence yemez...

tkavas

Merhaba, 6 aylığa kadar Royal Canin Babycat sonrasında da RC Kitten tavsiye ederim. Sağlıklar dilerim.

Gul36

N&D kitten tabii ki.

pasedo

kedimi sokakta buldum 2 haftalıkken annesi öldü . bende özel süt alacağım

pasedo

teşekkürler

tuandil

Biz bir süre N&D kullandık 2-3 ay kadar. Sonra veterinerimiz değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Protein oranı çok fazla olduğundan böbreklere zarar veriyor dedi. Prof bir veteriner de bunu söyleyince maması royalcanin kitten ile değiştirdik. İkisini de gayet iştahlı yiyor. Şimdi royal canin kitten yiyor yeni kısırlaştı bu maması bitince de proplan kısıra geçicez sanırım.

pasedo

teşekkür ederim