Mrh Damima Bir Kedi Dogum

cakil19921

Anne kedinin arada hale kanamasi oluyor nedeni ne olabilir kendi kedimim veteninereime sordum oyle seyler olabilir dedi

5 CEVAP

Heiter

Evet, doğum sonrası kanamalar giderek azalan bir yoğunlukta ve yaklaşık bir hafta boyunca devam ediyor. Tecrübe etmiş biri olarak yazıyorum bunu.

cakil19921

Cok sagolun peki son olarak bir kedi dogurdu ama ilk onun gozleri acildi normelmi

cakil19921

Sokagimizin pamugu yemek veriyordum hani ona birsey olsun istemem

Heiter

Rica ederim. Sorunuzu doğru anladım mı bilmiyorum ama bir yavrunun en son doğması, gelişimi açısından da en sonuncu olacağı anlamına gelmez. Yani sıkıntı yok. Bununla beraber gözlemimi de aktarayım. Bizim 6 yavrumuz oldu. İlk doğan, diğerlerinden daha küçüktü.

cakil19921

Hmm cok sagolun