Kedimi Yeni Sahiplendim Ne Gerekli Acaba

Mama olarak onerileriniz

3 CEVAP

Scot

N&d,matisse,petcruen oneriliyor.fiyat olarak hangisi uygunsa size.

tuandil

Mama, mama ve su kabı, kum kabı ki bence kapalı alın daha rahat edersiniz, kedi kumu, tırmalama tahtası (küçüklükten alıştırması daha kolay oluyor), tarak da alıp taramaya da alıştırabilirsiniz. Onun dışında zamanla oyuncak falan alırsınız istedikçe ama çok da şart değil evde kendiniz bir şeyler de yapabilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı ömürleri olsun.

felishuman

Öncelikle hayırlı olsun ikinize de :) Ne gerekli derken sadece mama olarak mı soruyorsunuz bütün temel ihtiyaçlarını mı? Mamayı kedinizin yaşına göre önerebilirim.