Kedim Çiftleşeli 60 Gün Oldu

Amedsoner

Başlıkta da belirttiğim gibi kedim çiftleşeli altmış gün oldu. Kedim hamile. Karnı şiş, göğüs uçları belirgin ve şişik. Üzerinden altmış gün geçmesine rağmen dogurmadi. Sizce normal mi yoksa veterinere götüreyim mı şimdiye kadar doğurmasi gerekirdi

2 CEVAP

Heiter

Kedilerde gebelik süresi 63-65 gün sürebiliyor. O yüzden bir iki gün daha sabretmekte fayda var. Öbür türlü gebe bir kediyi doğuma bu kadar yakınken veterinere götürmek hayvanda strese sebep olacaktır. İlk etapta kediyi bir yere götürmeden veterinere danışmanızı tavsiye ederim.

Pnck41

Bence bir vete gidin bebeklerin durmuna bakılsın