Mrh Baliklarim Akvaryuma Koydugum An Oluyor

ceylan6774

Herseyi tam neden

4 CEVAP

pasha1988

Merhabalar . Suyun balıklar için yaşam ortaması oluşturması lazım . Biz ona bakteri kültürü diyoruz . Akvaryumu kurun Tamamen balık varmış gibi çalışır duruma getirin . İçinde balık olmayan akvaryuma bir parça yem atın ve bir hafta boş halde çalıştırın . Dilerseniz su düzenleyiciler var onlardan da alabilirsiniz . Bir de balık aldığınız yerlere dikkat edin . Kısaca akvaryumunuzdan da bahsederseniz yardımcı olmaya çalışırım

NisaSayan

evet suyu bekletmek dinlendirmek falan önemli

SenanurKsl

Direk koyunca mı ölüyorlar yoksa besledikten sonra felan mı ? Şundan soruyprum balıklara yem verirken miktar çok önemli fazla verirseniz balıklar doyduğunu bilmez yemeye devam ederler ve falza yiyenler ölürler. Belki bi ihtimal böyledir diye yazdım.

Recai44

Akvaryumunuz silikonlu mu. Eger slikonluysa 3 gün tuzlu suda bekletin . Ardindanda kaynar su dokun ve 1 gün dinlenmiş suya baliklarinizı koyun . Bizim akvaryumda öyleydi bu işlemden sonra bir sıkıntı yaşamadık.