Kedimiz Sürekli Miyavlıyor Ve Sürtünüyor

DEMET92

Arkadaşlar dün akşam sokaktan aldığım kedi yaklaşık 2 buçuk aylık 3 aylık filan. Erkek. Göbeği şiş. Çok tatlı sıcak kanlı sırnaşık. Ama sürekli miyavlıyor ve gelip elimize ayağımıza başını sürtüyor. Kızgınlık desem çok küçük yani. Yemesi de gayet güzel. Aç da değil. Anlamadım yardımcı olur musunuz. Baya konuşuyor ayrıca

2 CEVAP

emrezrtrk

Kediniz kızgınlığa girmiş belirtilere göre. Benim kedim de 4 aylıkken girmişti

Veranifer

Karni sisse direk vete gidin karinda sislik fip belirtisi cok ec olmadan teshis edilmesi gerekli