Kedilerin Hamileliği Ne Kadar Sürer?

Merloli

Bahçemde baktığım Badem diye bir kedim var , hamile olduğunu düşünüyorum yani neredeyse eminim ama iki buçuk aydan beri doğurmadı .Kedilerin hamilelik süreci nekadardır ? Acaba bir hastalığı mı var diye endişeleniyorum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

8 CEVAP

Scot

58ila 67 gun diye biliyorum

Scot

2 ay felan

sophiee

Bizimki yaklaşık 57 gün sürmüştü.

Bilgeylmz

Merhaba gerçekten eminsiniz degil mi? Kediler genelde 2 ayda doğurur. Süresi 2.5 aya uzamaz. Eğer eminseniz bir anormallik var. Vetererinere götürdünüz mü? Kedinizin karnı şiş mi? Davranışları eskisi gibi mi yoksa kendini daha fazla sevdirmek istiyor mu? Göğüsleri şişti mi? Eğer bu şekilde belirtiler var ise gerçekten hamiledir. Kesinlikle veterinere gitmenizi öneririm.

Veranifer

Sadece karni sisse hamile oldugundan emin olamazssiniz belki hastadir memeleri sisti mi vete goturemeseniz bile tf de konusun foto fln atin belki yardimci olurlar

Merloli

veterinere götüremem çünkü Badem yabani bir kedi tanışalı baya bir oldu ama yinede daha hiç ellettirmedi fakat artık daha iyi gözlemleyeceğim eğer yakın bir zamanda doğurmazsa bir şekilde veterenire götürmeye çalışacağım artık.Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Canım 2 5 ay suruyor benım daha once baktıhım kedı 2 5 ay hamıleydı dogurdu

3 aya akadar cıkabılir yo endıselenmeyın