Lütfen Yardımcı Olun Çok Acil

Karam_esma

Kedimiz yaklaşık sekiz aydır sürekli küçük ve büyük tuvaletini etrafa yapıyor bir çok yöntem denedik ama hala yapmaya devam ediyor bu konuda bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi

3 CEVAP

goknur

Kedi babasi diye bir kitap okumustum. Yazar ayni durumdan bahsediyordu. Kedinin tuvaletini yaptigi yerlere kum kaplari koyun daha sonra bu kaplarin yerlerini milim milim oynatin daha sonrada azaltin. Bu asamalarin suresi kedinizle sizin aranizdaki iradeye bagli onun o iradesini ne zaman kirabileceginize bagli. O kitabida okumanizi siddetle tavsiye ederim.

Veranifer

Kediniz fotodan goeuldugu kadaeiyla kum egitimini bilebilecek bir kedi yani bence kapsamli bir vete gidin cisini kakasini tutamama gibi bir sorunu olabilir bobreklerinde problemler olabilir kesinlikle kapsamli bir vete gidip muayene olmasi lzm

tuncer41

Anksiyete hastalığı olabilir korkmuş veya travma geçirdiyse stresten dolayı dışarıya yapabiliyorlar tuvaletlerini bi veterine gösterin derim