Kedim Doğurdu :)

Amedsoner

Arkadaşlar dün kedim ne zaman doğurur diye sormuştum. Bu sabaha karşı doğurdu. Tek bir yavru doğurdu. Veterinerimiz açıldığında ona götürdük. Muayenede başka yavru yok dedi. Mutluyuz. Herkese verdiği cevaplardan dolayı teşekkür ederim.

6 CEVAP

KediSORUN

Hayırlı olsun

Castielthecat

Çok tatlı! Güzel bir şekilde bu süreci atlatabildiğinize sevindim :)

yessim

oyyy ne güzel evinizde minik pati izleri olacak :) hayırlı olsun

Atll

Hayırlı olsun, çok şirin

Maşallah

aleyn

şahane ya tek bi yavru bol bol ilgilenecek vakti ve enerjisi olacak. anne kediye her gün bi miktar ev yoğurdu vermeyi ihmal etmeyin kalsiyum ihtiyacı için. sağlıkla büyüsün yavru..