Normal Mi

Tikih

Merhabalar turuncu 1 aylık bir kedimiz var. Onu sevmeye çalışınca sinirlenmiş gibi sesler çıkarıyor
Yemek yerken özellikle çok hırçın oluyor. Uyurken dokununca kuyruğunu çok hızlı sallıyor. Ama tıslamıyor. Sizce büyünce agresif bir kedi mi olucak ? Yada yaşı itibariyle olan bir durum mu ?

8 CEVAP

Tikih

Kedim yeni sokaktan aldım. 2 gün oldu. O yüzden öyle sesler çıkarıyo olabilir. Veteriner annesinde erken ayrıldığı için duygularını tam yönlendiremiyor olabilir dedi

Cathorn

çok küçükmüş bebekken böyle davranışlar gösterebiliyorlar

Tikih

Teşekkür ederim

Heiter

Kedinizin neye sinirlendiğini anlamanız lazım önce. Dokunmaktan hoşlanmıyor olabilir. Örneğin, kediler patilerine, karın bölgelerine ve kuyruklarına dokunulmasından ekseriyetle nefret ederler. Onun sınırlarını bilerek davranmakta fayda var.

KomurveMia

Yavruysa normaldir bazen yalnız kalmak istiyorlar o vakitlerde hiç ellememek en iyisi

VASVIYE

YEMEK YERKEN HER KEDİ HIRÇIN OLUR VE YAKLAŞIRSAN SALDIRABİLİR SANA ALIŞMADIYSA BÖYLE HAREKETLER SERGİLEMESİ NORMAL YA DA TEMASTAN HOŞLANMIYOR OLABİİLİR

Aagunes

Ben de kedimi sokaktan aldim ilk aldigim zamanlar da yemek yediginde hirliyodu dokunmamda sorun yoktu ama çok hareketliydi ve isirmak istiyodu sonra buyudukce gecti hepsi

Aagunes

Ben de kedimi sokaktan aldim ilk aldigim zamanlar da yemek yediginde hirliyodu dokunmamda sorun yoktu ama çok hareketliydi ve isirmak istiyodu sonra buyudukce gecti hepsi